Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe WordPress

Optymalizacja strony internetowej

Unikatowe
i wartościowe treści

Doradztwo domeny
i serwera

Współczesne strony internetowe to strony mobilne i strony responsywne, tzn. dostosowujące się automatycznie do wielkości ekranu na urządzenia, na jakim jest wyświetlana. Strona oparta na WordPress idealnie dopasowuje się do parametrów danego urządzenia o różnej rozdzielczości – komputera stacjonarnego i laptopa. Tak samo czytelnie wygląda również zarówno na smartfonach, jak i tabletach.

Tworzenie stron www w systemie WordPress jest na tyle elastyczne, że bez względu na to w jakiej branży działasz – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Warto dodać, że wiele znanych marek skorzystało ze strony WordPress. Do przykładowych realizacji stworzonych w WordPress i odwiedzanych codziennie przez wielu internautów należą np. oficjalne strony Poczty Polskiej, koncernu Volvo, czy Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Od własnej strony www dzieli Cię tylko kilka kroków!

Responsywne strony www

Responsywna strona internetowa to strona www, która dostosowuje się automatycznie do wielkości ekranu na urządzenia, na jakim jest wyświetlana. Strona responsywna automatycznie dopasowuje się do parametrów danego urządzenia, wyglądając tak samo czytelnie zarówno na dużym monitorze komputera stacjonarnego o dowolnej rozdzielności, na laptopie jak i niewielkim ekranie urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Dowiedz się więcej

Najlepsza technologia

Projektujemy strony internetowe w oparciu o WordPress najpopularniejszą na świecie platformę CMS (System zarządzania treścią). WordPress jest najwyższej jakości rozwiązaniem i wiemy, że Cię nie zawiedzie.

Dowiedz się więcej

projektowanie-stron-internetowych

Skuteczna strona

Aby stworzona strona internetowa była skuteczna i pomogła nam docierać do jak największej liczby odbiorców, skupiamy się na wielu czynnikach. Każde podejmowane zlecenie dostosowujemy w taki sposób, by strona www była intuicyjna i przyjazna użytkownikom. Skupiamy się również na estetycznej wizualnie strukturze, a przede wszystkim dostosowujemy strony www do wymagań pozycjonowania dla wyszukiwarki Google (SEO).

Dowiedz się więcej

Strona internetowa - cennik

Planujesz nową stronę internetową? Zobacz nasz cennik stron internetowych lub skontaktuj się z nami w sprawie Twojego projektu opartego na systemie WordPress.

Co robimy by spełnić Twoje oczekiwania?

  • Zaczynamy od rozmowy. Razem ustalamy potrzeby i cele, które ma realizować Twoja strona
  • Przeprowadzamy szczegółowy audyt konkurencji
  • Opracowujemy treści, grafikę i wdrażamy projekt
  • Możesz cieszyć się swoją własną stroną internetową!

Niezbędne jest to, aby strona była widoczna dla wyszukiwarek (Google), a docelowo użytkownicy mogli odnaleźć Twoją stronę za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Projektowanie stron internetowych – optymalnych i nowoczesnych wymaga audytu SEO, który dokładnie określi w jaki sposób powinna ona być wykonana. Działania te mają doprowadzić również do tego, aby nasza strona zajmowała jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Bez optymalizacji nawet najlepsze strona, czy działania promocyjne, mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.