Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Pomóż klientom w znalezieniu Twojej firmy. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu Twoja firma będzie wyświetlać się na wyższych pozycjach w odpowiedziach map Google.

Profil Google Twoja Firma

Zadbaj o wygląd profilu Google Twoja Firma i przyciągnij do siebie nowych klientów. Profesjonalne grafiki i zdjęcia będą pracować na Twoją sprzedaż i rozwój Twojego biznesu.

Mapy Google

Zadbaj o to, aby klienci bez trudu znaleźli Twoją firmę na mapie Google. Dzięki temu szybko wytyczą trasę dojazdu, sprawdzą godziny otwarcia i  kontakt do Twojej siedziby.

Pozycjonowanie lokalne – Twoja firma w Google

Pozycjonowanie lokalne jest niezwykle istotną częścią pozycjonowania organicznego Twojej strony. Wbrew pozorom pozyskasz w ten sposób nie tylko lokalnych klientów, ale także tych, którzy w podróży potrzebują Twoich produktów i usług. Tą drogą dotrzesz także dokładnie do Twojej grupy docelowej, ponieważ znajdą Cię wyłącznie osoby, które szukają właśnie takich produktów i usług jak Twoje. Wyszukiwanie odbywa się bowiem przez wyszukiwarkę Google oraz mapy Google – miejsca, z których korzystają niemal wszyscy internauci. Właśnie dlatego potencjał pozycjonowania lokalnego jest tak duży i koniecznie należy go wykorzystać w swoich działaniach marketingowych.

Budujemy pozycję Twojej firmy w usługach Google

Zadbamy o wysoką pozycję w wyszukiwarce Google

Przeciętny internauta zaczyna i kończy zarazem swoje poszukiwania właśnie w wyszukiwarce Google. Właśnie dlatego pozycjonowanie stron www jest tak istotne z punktu widzenia sprzedaży. To ono gwarantuje Ci, że klienci znajdą Twoją firmę w sieci i skorzystają z Twojej oferty.

Ułatwimy kontakt klientów z Twoją firmą

Przejrzystość informacji widocznych w wynikach wyszukiwania w Google jest niezmiernie ważna. To ona decyduje często tym, czy potencjalny klient wejdzie na Twoją stronę czy do konkurencji. Naszym zadaniem jest zadbanie o to, aby znalazł tu wszystkie istotne dane, które zaprowadzą go go jednym kliknięciem prosto do Ciebie.

Komunikujemy się z Twoimi odbiorcami

Prawidłowo prowadzony profil Google Moja Firma pozwala nie tylko na prezentację aktualnej oferty, ale także publikację wpisów, zachęcających konsumentów do skorzystania z Twoich usług. To również tutaj możesz zbierać opinie o Twojej firmie, która widoczna jest już w wynikach wyszukiwania Google przy Twojej wizytówce.

Jesteśmy tam, gdzie są Twoi klienci

Naszym zadaniem jest na tyle sprawne pozycjonowanie twojej strony, aby internauci jak najsprawniej odnaleźli Cię w sieci i świadomie zdecydowali o wejściu na Twoją www. Właśnie dlatego zajmujemy się m.in moderacją informacji na temat Twojej firmy w usługach Google, aby w każdym miejscu wyświetlały się w sposób spójny. Pomagamy Ci w ten sposób pozyskać nowych klientów, wykorzystując ogromny potencjał, jaki posiada gigant Google.

Zadbamy o widoczność w wyszukiwarce Google

Naszym głównym celem jest pozycjonowanie stron www w taki sposób, aby znalazły się przynajmniej w pierwszej 10 wyników wyszukiwań, a docelowo na podium, zostawiając w tyle konkurencję. Dzięki temu, klienci bez trudu odnajdą Twoją firmę w gąszczu informacji.

Pokażemy Twoją firmę na Mapie Google

Wiemy jak sprawić, aby informacje o twojej firmie wyświetlały się na wysokich pozycjach map Google, z których korzystają miliony ludzi. Warto pamiętać, że mapy Google są wykorzystywane przez mnóstwo osób także jako nawigacja na urządzeniach mobilnych.

Wyróżnimy Twoją firmę w usługach Google

Zadbamy o profesjonalny wygląd profilu w Google Twoja Firma z pomocą rzetelnych informacji i dedykowanych grafik. Pomożemy Ci także zachęcić klientów do dodawania opinii o Twojej firmie, aby Twoja wizytówka prezentowała się jeszcze lepiej i zachęcała kolejne osoby do skorzystania z Twojej oferty.

Udostępnimy właściwe informacje o firmie

Sposób, w jaki przekazujesz informacje o swojej firmie jest kluczowy dla późniejszych wyborów konsumentów. Właśnie dlatego naszym zadaniem jest także czuwanie nad doborem informacji o Twojej firmie publikowanych w usługach Google, aby prawidłowo pozycjonowały stronę www Twojej firmy.

Daj się znaleźć zawsze i wszędzie

Nie zapominaj o ogromnym wzroście wykorzystania Internetu przez użytkowników z pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet. W swoich działaniach dbamy o to, aby znajdowali Twoją firmę w Internecie bez względu na to, gdzie się znajdują i w jaki sposób korzystają z sieci.

Musisz pamiętać, że pozycjonowanie strony internetowej jest silnie związane także z korzystaniem z usług Google przez Twoją firmę. Narzędzia Google dają moc możliwości dodatkowej  promocji firmy i stanowią świetne uzupełnienie Twojej strony internetowej. Usługi Google zdecydowanie poprawiają rozpoznawalność Twojej firmy i pomagają budować jej wiarygodność. Co więcej, korzystanie z usług Google pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce, a informacje o Twojej firmie wyświetlane na mapach Google wpływają na pozycję lokalną Twojej firmy.

Korzystanie z usług pozycjonowania lokalnego ma także ogromne znaczenie dla firm, posiadających różne lokalizacje czy wiele oddziałów. Z przyjemnością będziemy zatem zarządzać także wieloma wizytówkami Twojej firmy w usługach Google.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat pozycjonowania lokalnego i marketingu lokalnego prosimy o kontakt.