Fanpage na Facebooku

Fanpage na Facebooku

Obsługa Fanpage’a firmowego

Znajdź miejsce swojej firmy na Facebooku i sprawdź ilu potencjalnych klientów skupi się na Twoim profilu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny fanpage i zadbamy o komunikację z obserwatorami.

Promocja Twojej marki

Profesjonalny profil Twojej firmy w mediach społecznościowych to świetne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i promocji Twojej firmy. Social media skupiają miliony użytkowników, którzy mogą być zainteresowani ofertą Twojej firmy.

Wsparcie sprzedaży

Facebook jest kolejnym kanałem sprzedaży, który obok sklepu internetowego może skutecznie zwiększyć Twoje obroty i pomóc w pozyskaniu nowych klientów. Z nami możesz z powodzeniem wykorzystać ten ogromny potencjał.

Firmowy Fanpage na Facebooku

Ogromna ilość firm wykorzystuje social media w swoich działaniach marketingowych. Co więcej, coraz mniej firm nie prowadzi fanpage`y! Świadczy to nie o modzie na obecność w mediach społecznościowych, a o ogromnym potencjale, jaki te za sobą niosą. Wystarczy spojrzeć na rosnąca z każdym rokiem ilość użytkowników poszczególnych serwisów, aby zrozumieć, że muszą tam być Twoi potencjalni klienci.

Warto pamiętać, że popularność mediów społecznościowych jest także ściśle związana z powszechnością korzystania z urządzeń mobilnych. Facebook towarzyszy przeciętnemu użytkownikowi w różnych sytuacjach w ciągu dnia, zwiększając tym samym zasięg, na jaki mogą liczyć treści publikowane na Twoim fanpage`u oraz prowadzone kampanie reklamowe.

Media społecznościowe w Polsce

Facebook 16 mln

YouTube 19 mln

Twitter 6 mln

Instagram 7,3 mln

Firmowy Fanpage na Facebooku

Jeśli nie masz pomysłu na fanpage Twojej firmy, media społecznościowe nie są Twoja mocną stroną, albo zwyczajnie brakuje Ci na to czasu – chętnie pomożemy Ci w skutecznym prowadzeniu profilu na Facebooku i w innych popularnych serwisach.

Profesjonalny Fanpage

Pomożemy w publikacji ciekawych treści, komunikacji z fanami oraz projektowaniu atrakcyjnych grafik do postów oraz reklam. Zadbamy o to, aby Twój fanpage tętnił życiem i pozytywnie wpływał na wizerunek Twojej firmy.

Skuteczna promocja

Facebook daje ogromne możliwości prowadzenia kampanii reklamowych, dzięki rozbudowanym narzędziom analitycznym i możliwości precyzyjnego określenia grupy docelowej. Naszym zadaniem, jest je dla Ciebie skutecznie zrealizować.

Dowiedz się więcej

Sklep na Faceboooku

Sklep na Facebooku to kolejne miejsce, w którym z powodzeniem możesz szukać nowych klientów. Dzięki ciągłemu rozwojowi, Facebook staje się nie tylko miejscem komunikacji, ale także realnej sprzedaży.

Nowi klienci na Facebooku

Profesjonalnie prowadzony Fanpage pomoże Ci pozyskać nowych klientów, budować lojalność u obecnych oraz budować pozytywny wizerunek firmy. Wszystkie te czynniki składają się na rozwój Twojej marki i sukcesywne zwiększanie dochodów.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny zespół grafików składa się na Studio graficzne PROGFIELD. Nasza praca daje nam największą satysfakcję, gdy widzimy zadowolenie naszych klientów oraz pozytywne reakcje ich klientów na nasze projekty. Każdego dnia przyczyniamy się do rozwoju nowych marek, a nasze kreacje graficzne stają się dumną częścią tworzenia profesjonalnego wizerunku firm, z którymi współpracujemy.

Projekt grafiki na Facebooka

Projekt graficzny zdjęcie w tle + zdjęcie profilowe – od 75 PLN
Projekt film w tle – od 250 PLN
Projekt graficzny Wydarzenie – od 55 PLN
Projekt graficzny Grafika do postu – od 35 PLN
Projekt graficzny Grafika do reklamy – od 75 PLN