fbpx
  • Obsługa klienta: +48(77)540-78-26

Czy jest mi potrzebna strona www?

Zakładasz firmę i masz w głowie plan działania. Wiesz, że bez klientów Twoja firma nie będzie funkcjonować, dlatego już na początku musisz zadbać o wizerunek tworzonej przez Ciebie marki. Nie ważne czy Twoim biznesem jest udzielanie korepetycji, dorabianie kluczy czy sklep wielobranżowy. Dzisiejsi konsumenci szukają informacji głównie w sieci, dlatego również Twojej firmy nie może tu zabraknąć.

Jaka branża taki marketing

W dzisiejszych czasach niewiele firm funkcjonuje wyłącznie w świecie rzeczywistym, bez potrzeby jakiegokolwiek istnienia w sieci. Najczęściej są to działalności, napędzane przez polecenia innych klientów, albo małe lokalne sklepiki czy punkty usługowe. Czy rzeczywiście nie jest im potrzebna strona www? W wielu przypadkach, strona internetowa firmy mogłaby przecież przyczynić się do realnego wzrostu sprzedaży produktów i usług.

Elektroniczna wizytówka

Czy wyobrażasz sobie, że firma może nie mieć swoich wizytówek? Wszakże to swoista przypominajka i podstawowy sposób na szybkie zostawienie danych kontaktowych klientowi czy kontrahentowi. Druk wizytówek to jedna z pierwszych inwestycji w działania marketingowe. Zgadza się? Strona www firmy to również wizytówka, tyle że elektroniczna. Jest jeszcze jednak zasadnicza różnica: zasięg. Papierowe wizytówki dajesz tylko tym, z którymi już udało Ci się nawiązać kontakt. Przewaga strony internetowej to możliwość dotarcia do dziesiątek, setek czy tysięcy potencjalnych klientów każdego dnia. Pamiętaj, że większość Polaków szuka informacji o towarach i usługach przede wszystkim w Internecie. Wpływ na to ma z pewnością dynamiczny rozwój technologii oraz dostępności urządzeń mobilnych, z których coraz więcej osób korzysta każdego dnia. Czy zatem można dzisiejszych czasach nie wykorzystać tego potencjału i nie posiadać własnej www?

Pokaż się od dobrej strony

Twoja firmowa strona internetowa powinna być taka jak chcesz, ale przede wszystkim musi pokazywać Cię z najlepszej… strony! W zależności od biznesu jaki prowadzisz, możesz myśleć o prostej stronie internetowej w formie wizytówki, na której znajdą się informacje o Twoich produktach i usługach, kilka zdjęć i dane kontaktowe, albo zlecić stworzenie rozbudowanej witryny o wielu funkcjonalnościach, szczególnie jeśli chcesz sprzedawać w sieci. Jeśli nie wiesz, jaka strona internetowa będzie najlepsza dla Twojej firmy, koniecznie zapytaj nas o radę!

Być albo nie być

Odpowiedź na pytanie czy warto mieć firmową stronę internetową wydaje się oczywista. Warto tu pamiętać, że rozwój technologii sprawił, iż profesjonalna i nowoczesna strona www wcale nie musi być piekielnie droga. Wręcz przeciwnie! Dzięki wykorzystaniu WordPressa i jego zawrotnym możliwościom jesteśmy w stanie stworzyć prostą stronę internetową w bardzo krótkim czasie i nawet przy ograniczonym budżecie. Co więcej, jeśli zastanawiasz się nad www dla firmy, pamiętaj, że jej cena wcale nie jest Twoim kosztem, a jedynie inwestycją, która wcześniej czy później zwróci się w postaci nowych klientów.